- Fisher Price Laugh & Learn Love to Play Puppy --> $15.19 =
- $10.19 when you use IP Fisher Price $5/1 Laught & Learn Love to Play Puppy
- Seattle's Best Coffee 12 oz Bag --> $4.99 =
- $3.49 when you use IP Seattle's Best Coffee $1.50/1 bag of Seattle's Best Coffee 12 oz or larger
- $3.49 when you use Seattle's Best Coffee $1.50/1 Bag 12 oz or 20 oz (4/24)
- SoBe Lifewater 20 oz Bottles - 10/$10
- Free $5 GC wyb 10
- Venus Razor --> $8.99 =
- $5.99 when you use Venus $3/1 razor excludes disposables and trial (3/31)
- Venus $2/1 Venus family system razor (2/28)
- Venus $3/1 razor AND 1 refill excludes disposables and trial (2/28)
- Free $5 GC wyb 2
- Venus Cartridges ---> $16.00 =
- $15 each wyb 2 when you use Venus & Olay $4/2 3ct refill packs (3/31) ETS
- Free $5 GC wyb 2
- Gillette Fusion ProGlide Power Razor --> $9.89 =
- $6.89 when you use Gillette $3/1 Fusion ProGlide razor (3/31) ETS
- Gillette $10 off Fusion razor wyb 4ct+ cartridge(2/28)
- Free $5 GC wyb 2
- Gillette Cartridges -->$17.99 =
- $13.99 when you use Gillette $4/1 8ct+ cartridge (3/31) ETS
- Gillette $10 off Fusion razor wyb 4ct+ cartridge(2/28)
- Free $5 GC wyb 2
- Cuties Clementines 5 lb Box --> $5.99 =
- $5.49 when you use Cuties $.50/1 2, 3 or 5 lb product (3/24) DND
- Dannon Oikos Yogurt 4pk 5.3 oz --> 2/$6 =
- 2/$4.50 when you use Dannon $.50/3 Oikos 5.3oz cups or 1 multipack (3/17) and IP Dannon $1/1 Oikos 4pk
- Dannon Light & Fit Greek Yogurt 4pk 5.3 oz --> 2/$6 =
- 2/$5 when you use IP Dannon $1/1 Light & Fit Greek Yogurt 4pk
- Haagen Dazs Ice Cream 14 oz --> 2/$6 =
- 2/$5 when you use IP Daagen Dazs $1/2 Daagen Dazs 14 oz ice creams
- Hershey's Kisses or Reese's Miniatures 12 oz --> 2/$6 =
- 3/$7 when you use Hershey’s $2/3 8oz+ Hershey’s Kisses, Reese’s, Hershey’s Miniatures, Hershey’s Eggs, Cadbury, Jolly Rancher or Whoppers bags (3/16)
- Hormel Always Tender Boneless Pork Chops 15 oz --> 2/$7 =
- 2/$5 when you use Hormel $1/1 Always Tender flavored meat (4/8) and IP Hormel $1/1 Always Tender Flavored Meats
- Kellogg's Cereal, Select 10.8 to 15.3 oz --> $2.50 each =
- $1.83 each wyb 3 when you use TG IP Kellogg's $1/3 Cold Cereals and Kellogg's $1/3 Cereal 10 oz + (3/17)
- $1.83 each wyb 3 when you use TG IP Kellogg's $1/3 Cold Cereals and Kellogg's $1/2 Cereal, Select 10 oz + (3/31)
- Nabisco Oreo Cookies 15.25 oz & select others--> $2.99 =
- $2.49 each wyb 2 when you use Oreo $1/2 11.3oz+ packages (3/24)
- $1.99 when you use Oreo $1/1 10.5oz+ package (3/22)
- Oscar Mayer Deli Fresh Lunchmeat 7 to 9 oz --> 3/$8 =
- $3/7 when you use r Mayer $1/2 Deli Fresh lunch meat (3/3)
- Tyson Frozen Family Pks 25 oz --> 2/$12 =
- 2/$10.50 when you use Tyson $1.50/2 Tyson Breaded Chicken Strips (4/20)
- 2/10.50 when you use Tyson $.75/1 Tyson Chicken Nuggets (4/30) and Tyson $.75/1 Tyson Breaded Chicken Strips (4/20)
- Tyson Any'tizers --> 2/$12 =
- 2/$10 when you use Tyson $1/1 Any'tizers (4/21), Tyson $1/1 Any'tizers(All You Magazine Jan 2013)(3/30)
- 2/$10.50 when you use IP Tyson $1.50/2 Any'tizer
- M&M's 9.9 oz White Chocolate or 12.6 oz Milk Chocolate --> $2.89 =
- $1.39 each wyb 2 when you use M&M’s $1.50/2 9.9oz+ bags (3/10) DND and TG IP M&M's $1.50/2 Chocolate candy 9.34 oz or larger
- Dixie Plates, Bowls, & Cups, Select--> 3/$8 =
- 3/$7 when you use TG IP Dixie $1/2 PerfecTouch Grab 'n Go Cups
- Downy Fabric Softener 90 load Liquid or Unstopables 13.2 oz--> $5.99 =
- $5.24 each wyb 2 when you use Tide/Downy $1.50/2 Tide detergents, Tide boost or Downy excludes PODS
- $4.99 each wyb 3 when you use Tide/Downy $3/3 Tide detergents, Tide boost or Downy excludes PODS
- $4.49 each wyb 2 when you use Downy $3/both 1 liquid AND 1 Unstopables
- Glade Aerosol 9.7 oz --> $2.79 =
- $1.79 each wyb 2 when you use IP Glade $2/2 Spring Collection Products
- Glade Candle 4 oz --> $2.79 =
- $1.29 each wyb 2 when you use IP Glade $2/2 Spring Collection Products and TG IP Glade $1/1 Candles 4 oz
- $1.79 each wyb 2 when you use Glade $1/2 4oz jar candles (4/6) and TG IP Glade $1/1 Candles 4 oz
- $1.54 each wyb 2 when you use Glade $1.50/2 4oz jar candles (3/16) and TG IP Glade $1/1 Candles 4 oz
- Clairol Nice'n Easy Hair Color --> $5.99 =
- $4.99 when you use Clairol/Herbal Essences $1/1 color product (3/31)
- $3.99 when you use Clairol $2/1 color product or herbal color (2/28)
- $4.99 when you use Clairol $1/1 color product or herbal color (2/28)
- Clairol Natural Instincts Hair Color --> $5.99 =
- $4.99 when you use Clairol/Herbal Essences $1/1 color product (3/31)
- $3.99 when you use Clairol $2/1 color product or herbal color (2/28)
- $4.99 when you use Clairol $1/1 color product or herbal color (2/28)
- $3.49 each wyb 2 when you use Clairol $5/2 Natural Instincts hair color(2/28)
- Herbal Essences Shampoo or Conditioner 10.1 or 10.17 oz --> 2/$5 =
- 2/$4 when you use Herbal Essences/Aussie $1/2 products (3/31) ETS
- L'Oreal Ever Series Hair Care, Select --> $5.99 =
- $3.99 when you use L’Oreal $2/1 EverStyle product (3/30)
- Pampers Baby Wipes Refills 448 or 504 ct --> $11.49 =
- $10.99 when you use IP Pampers $.50/1 Wipes 60 ct or larger
- Luvs Diapers--> Clearance for 15% off
- Luvs $1/2 bags or 1 box diapers
- Huggies Baby Wipes Refills 448 ct --> $11.49 =
- $10.99 when you use Huggies $.75/1 56ct+ wipes (3/23)
- Huggies Big Pks, Select--> Clearance for 15% off
- TG IP Huggies $1/2 Huggies Diapers 44 ct or larger
- Huggies $2/1 diapers (3/23)
- Huggies $2.50/1 Little Movers Slip-On diapers (3/23)
- IP Huggies $3/1 Snug & Dry Diapers
- Aveeno Baby, Desitin & Johnson's Selct Toiletries--> 15% off
- Aveeno $1/1 product excludes cleansing bars, trial sizes and 2.5oz body lotions (3/31)
- Aveeno $2/2 products excludes cleansing bars, trial sizes and 2.5oz body lotions (3/31)
- IP Johnson's $1/1 Baby Oil Product excludes 1 oz to 4 oz
- IP Johnson's $1/1 Baby Shampoo or Bubble Bath Product excludes 1 oz to 4 oz and Johnson's Buddies and Kids Products
- IP Desitin $.75/1 Desitin product ETS
- Tums Freshers Twin Pk 50 ct --> $3.88 =
- $2.88 when you use Tums $1/1 50ct+ freshers (3/27)
- $3.38 each wyb 2 when you use Tums $1/2 24ct+ (3/27)
- Suave Professionals Hair Care 28 oz --> 2/$5 =
- 2/$4.50 when you use Suave Professionals $.50/2 products (2/24) ETS
- Renuzit Tempting Indulgences --> $.97 =
- $.24 each wyb 2 when you use TG IP Renuzit B1G1 Free Adjustables and Renuzit $.50/1 Tempting Indulgences adjustable air freshener (3/3)
- Juicy Juice Fun Size Boxes 8pk --> $2 =
- $1 when you use Nestle $1/1 Juicy Juice Product (4/10)
- Dole Fruit Shakers --> 3/$4 =
- 3/$2.25 when you use Dole $.75/1 fruit smoothie shakers (3/31) and IP Dole $1/2 Fuit Smoothie Shakers
- Pine Sol Pine Scent 28 oz Bottles --> $1.97 =
- $.97 when you use IP Pine Sol $1/1 Product
- Tidy Cats Litter 40 lb --> $13.99 =
- $11.99 when you use Purina $1/1 7lb+ Tidy Cats (4/27) and TG IP Tidy Cats $1/1 Spring Scent Cat Litter
- Sheba Premium Cat Food 3 oz can, select --> $.55 =
- $0.41 each wyb 4 when you use B3G1 Free Sheba Premium Food for Cats (2/28)
You can also get an additional 5% off your total purchase by using either your Target Red Debit or Target Red Credit Card!
No comments:
Post a Comment